TANIEC

ODKRYJ SWOJĄ PASJĘ DO TAŃCA

Akademia Tańca Marki

Jeśli taniec, to tylko Akademia Pani Szafki

Naucz się tańczyć! Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci postawić pierwsze kroki w świecie tańca. 

Dołącz do turniejowych grup tanecznych, prowadzonych przez najlepszych tancerzy i choreografów.

Style taneczne

Poznaj taniec, który pokochasz.

Odkryj, co jest takiego cudownego w tańcu jazzowym, że kochają go miliony dziewcząt i chłopaków. Poznaj zupełnie nowe świat doznań oraz dowiedz się, co sprawi, że Ty również go pokochasz.  Daj się zainspirować do tańca.

Niesamowicie piękny styl.

Puść wodze fantazji i obudź w sobie taneczny potencjał, który sprawi, że spojrzysz inaczej na świat. Poczuj całkowitą swobodę i uwolnij swoją ekspresje. Ten niesamowity styl tańca nie ma granic i to jest niesamowicie piękne. Wystarczy kawałek podłogi – niezależnie od tego, gdzie przebywasz. I tańczysz!

Marzenie każdego dziecka.

Zanurz się we wspaniałym świecie tańca klasycznego i odkryj magię ćwiczeń przy drążku, obrotów, skoków oraz całych choreografii niczym w szkole baletowej. Poczuj się jak prawdziwa tancerka baletowa, która występuje w pięknej spódniczce TuTu. Tańcz jak baletnica!

Najlepszy wybór praktycznie dla każdego kto uwielbia połączenie żywiołowości i luzu. Postaw na styl, który będzie odzwierciedlać twoją osobowość, uwolni kreatywność oraz zapewni mnóstwo pozytywnej energii. Znajdź odwagę do pokazania swojego charakteru. Bądź sobą i tańcz!

Oto nowa jakość tańca.

Całkowicie nowa jakość wyrazu tanecznego. Umożliwia jednoczesne trenowanie tańca, akrobatyki, gimnastyki i ewolucji pomponami, a także fantastycznie zwiększa aktywność fizyczną i pozytywnie wpływają na rozwój wszystkich cech motorycznych dziecka. Zostań Cheerleaderką!

Odkryj taniec orientalny, który jest niesamowicie kobiecy, efektowny i kokieteryjny. Doskonale wpływa na poprawę kondycji, samopoczucia i przyjemnie relaksuje. A do tego ma zbawienny wpływ na bolące plecy, lędźwie i kręgosłup

Zasmakuj Orientu

Piękna, zmysłowa odmiana tańca z rekwizytem – jedwabną chustą (woalem). Lekko baletowa, nadająca każdej kobiecie miękkości i elegancji. Z jednej strony taniec bardzo wyrazisty, pozwalający wiele wyrazić, z drugiej jednak subtelny, pełen lekkości i zwiewności. Ciekawy w doświadczeniu poprzez naukę tańca z rekwizytem

Tańcz jak Shakira!

Styl inspirowany choreografiami Shakiry – połączenie egzotycznego tańca orientalnego z gorącymi rytmami latino oraz z ruchami bardziej współczesnych odmian tańca. Cudownie energetyczna mieszanka, która nie bazuje na trudnej technice, a prostych, ale efektownych ruchach

Latino (MIX)

Zastrzyk pozytywnej energii!

Latino Mix, czyli choreografie zawierające w sobie elementy różnych stylów latino takich jak samba, salsa, rumba, cha-cha, bachata. Żywiołowe ruchy i gorące rytmy to wszystko, co potrzebne do zastrzyku pozytywnej energii!

Zajecia taneczne sexy dance w akademia pani szafka

Sexy Dance

Niezwykle seksowne zajęcia.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zajęcia taneczne, które pomogą Ci poczuć się seksownie, kobieco i zdrowo.

Dancehall

Już niebawem więcej szczegółów.

Pierwszy Taniec

Już niebawem więcej szczegółów.

Taniec Marki

Mieszkam w Markach. Tańczę w Markach.

Close Menu