fbpx

TANIEC

ODKRYJ SWOJĄ PASJĘ DO TAŃCA

Akademia Tańca Marki

Jeśli taniec, to tylko Akademia Pani Szafki

Naucz się tańczyć! Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci postawić pierwsze kroki w świecie tańca. 

Dołącz do turniejowych grup tanecznych, prowadzonych przez najlepszych tancerzy i choreografów.

Style taneczne

Poznaj taniec, który pokochasz.

Odkryj, co jest takiego cudownego w tańcu jazzowym, że kochają go miliony dziewcząt i chłopaków. Poznaj zupełnie nowe świat doznań oraz dowiedz się, co sprawi, że Ty również go pokochasz.  Daj się zainspirować do tańca.

Niesamowicie piękny styl.

Puść wodze fantazji i obudź w sobie taneczny potencjał, który sprawi, że spojrzysz inaczej na świat. Poczuj całkowitą swobodę i uwolnij swoją ekspresje. Ten niesamowity styl tańca nie ma granic i to jest niesamowicie piękne. Wystarczy kawałek podłogi – niezależnie od tego, gdzie przebywasz. I tańczysz!

Marzenie każdego dziecka.

Zanurz się we wspaniałym świecie tańca klasycznego i odkryj magię ćwiczeń przy drążku, obrotów, skoków oraz całych choreografii niczym w szkole baletowej. Poczuj się jak prawdziwa tancerka baletowa, która występuje w pięknej spódniczce TuTu. Tańcz jak baletnica!

Najlepszy wybór praktycznie dla każdego kto uwielbia połączenie żywiołowości i luzu. Postaw na styl, który będzie odzwierciedlać twoją osobowość, uwolni kreatywność oraz zapewni mnóstwo pozytywnej energii. Znajdź odwagę do pokazania swojego charakteru. Bądź sobą i tańcz!

Oto nowa jakość tańca.

Całkowicie nowa jakość wyrazu tanecznego. Umożliwia jednoczesne trenowanie tańca, akrobatyki, gimnastyki i ewolucji pomponami, a także fantastycznie zwiększa aktywność fizyczną i pozytywnie wpływają na rozwój wszystkich cech motorycznych dziecka. Zostań Cheerleaderką!

Odkryj taniec orientalny, który jest niesamowicie kobiecy, efektowny i kokieteryjny. Doskonale wpływa na poprawę kondycji, samopoczucia i przyjemnie relaksuje. A do tego ma zbawienny wpływ na bolące plecy, lędźwie i kręgosłup

Taniec Marki

Mieszkam w Markach. Tańczę w Markach.

Close Menu